O NÁS

O nás image

Vítame vás na našej stránke! Sme skupina vášnivých sadrokartonistov so silným záväzkom k vytváraniu kvalitných a estetických interiérov. Sme špecialisti na sadrokartonárske práce, ktoré zahŕňajú inštaláciu stien, stropov a podhľadov, a to nielen vo veľkých komerčných projektoch, ale aj v domácnostiach. S radosťou sa venujeme zákazkám v rôznych veľkostiach, či už ide o malé opravy alebo veľké rekonštrukcie.
 
Naše hlavné portfólio zahŕňa širokú škálu práce od rodinných domov až po komerčné priestory. Vždy sa snažíme prispôsobiť sa potrebám a predstavám našich zákazníkov a vytvárať pre nich prostredie, v ktorom sa budú cítiť pohodlne a štýlovo.
   
Jedným z našich špecializovaných služieb je tvorba dekoratívnych stien a stropov s kombináciou LED osvetlenia. Tento moderný a elegantný prístup k interiérovému dizajnu prináša do priestoru útulnú atmosféru a zároveň ho oživuje štýlovými detailmi. Sme hrdí na to, že sme schopní priniesť do života aj tie najnáročnejšie nápady a koncepty našich klientov.
  Naša práca je vždy vykonávaná s najvyššou starostlivosťou a precíznosťou, pričom dbáme na každý detail a snažíme sa dosiahnuť najvyššiu kvalitu všetkých našich prác. Sme presvedčení, že len takto môžeme dosiahnuť spokojnosť našich klientov a budovať dlhodobé vzťahy založené na dôvere a profesionálnom prístupe.
 
Ak hľadáte sadrokartonára, ktorý sa nebojí výziev a dokáže priniesť do vášho domova či obchodného priestoru kvalitné a štýlové riešenia, ste na správnom mieste. Sme tu, aby sme vám pomohli realizovať vaše nápady a vytvoriť prostredie, ktoré vás bude inšpirovať a potešiť dlhodobo. Kontaktujte nás ešte dnes a dovoľte nám pomôcť vám s vaším projektom!


Základné údaje:

Gergő Zsiró

Veškovska 16
Veľke Kapušany 07 901
Slovensko

IČO:48026174
DIČ: 1086654668

E-mail:info@nerosdk.com

Telefón:+421 915 502 439
(volajte v pracovné dni, 8:00-20:00)
  • Michalovce, Slovakia