Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Sadrokartónove Práce

*Luxusne podhľady *LED pásy *Kazetové podhľady * Protihlukové steny alebo stropy do bytu. *Vybudovanie Wellness zóny *CHLADIACI-VYKUROVACÍ podhľad.

Zateplenie podkrovie

"Zateplenie podkrovie. Váš dom bude suchý, úspornejší a pohodlnejší."

Suche podlahy

Suché podlahy sú ľahké, ale účinné. Suchá podlaha je zmontovaná zo sadrovlaknitých dosiek Rigidur. Tvoria ju plávajúce podlahové systémy, pri ktorých môže byť pevný zmontovaný podlahový dielec doplnený dodatočnou izolačnou vrstvou (suchý podsyp, polystyrén, drevovláknitá doska či minerálna izolácia

Kazetové stropy

Kazetové podhľady sú rozoberateľné závesné konštrukcie, ktoré umožňujú ukončiť stropné konštrukcie tak, aby zodpovedali architektonickým, estetickým, hygienickým, požiarnym a akustickým požiadavkám. Výrobcovia stropných kaziet umožňujú výber zo širokej škály vzorov, použitých materiálov ale aj farieb.

Elektroinštalácie, elektroinštalačné práce

Ponúkam kompletné elektroinštalačné práce rodinných domov, bytov, nebytových priestorov za rozumnú cenu Výmena starých zásuviek za nové +vypínače Výmena a montáž svetiel Komplet elektro a poradenstvo

Kamenné obklady

Benátske Omietky

Benátske omietky sú typom omietky, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou, trvanlivosťou a estetickým vzhľadom.

Založenie dvier

"Profesionálnu montáž dverí. Zavolajte Založenie dvier!"

Veľkometrážne maľovanie

Naša služba 'Veľkometrážne maľovanie - Strojové maľovanie' sa sústredí na poskytovanie vynikajúcej, efektívnej a kvalitnej maľby na veľké plochy. Aplikáciu maľby realizujeme pomocou vysoko výkonných strojov pre rýchlosť a efektívnosť, ktoré sú ideálne pre priemyselné oblasti, obchodné budovy, rezidenčné oblasti a iné veľké projekty. Vďaka použitiu najnovších technológií a vysoko zručných profesionálov v našom tíme sme schopní previesť vaše vízie do reality s ohľadom na presnosť a detail.

Prenajom priemyselný odvhlčovač vzduchu.

Ponúkame na prenájom profesionálny odvlhčovač vzduchu 11 €/deň